×

پیغام خطا

Notice: Undefined variable: justified در include() (خط 10 در /home/zhiwaar/public_html/sites/all/themes/zhiwaar/views/views-bootstrap-tab-plugin-style--slideshow-dc.tpl.php).
مکان: 
ویتنام و لائوس
نوع سفر: 
تور خارجی
طبیعت گردی
تاریخ حرکت: 
19 مرداد
تاریخ برگشت: 
30 مرداد
درجه بندی سفر: 
متوسط
ظرفیت: 
موجود
ریال,0
2000 دلار + هزینه پرواز خارچی

روز اول:
ساعت 23:20 از فرودگاه امام خمینی به سمت ویتنام حرکت میکنیم. در دوهه یک ترانزیت 2 ساعته خواهیم داشت.
روز دوم:
ساعت 12:50 در فرودگاه سایگون در ویتنام به زمین خواهیم نشت و سفر هیجان انگیزمان را شروع خواهیم کرد. پس از گرفتن وسایل به سمت هتلی در سایگون حرکت میکنیم و به استراحت می پردازیم.
روز سوم:
پس از صرف صبحانه برای دیدن تونل سو چی میرویم. این تونل در واقع یک شهر زیر زمینی است که در زمان جنگ ویتنام ساخته شده است. سپس به هتل بازمیگردیم و بقیه ی روز وقت آزاد خواهد بود.
روز چهام:
در ساعت 8 صبح عازم استان بن تره میشویم که حدودا 2 ساعت در راه خواهیم بود. پس از رسیدن سوار قایق موتوری می شویم و برای قایق سواری در رودخانه ی بن تره میرویم. در هنگام قایق سواری از فعالیت های مختلفی همچون ماهیگیری و انتقال آب دیدن می کنیم. اولین توقفمان برای دیدن پروسه ی ساخت آجر در کارخانه ی آجرسازی و کارگاه های فرآوری نارگیل خواهد بود. سپس دوباره سوار قایق شده و به روستایی میرویم تا از روش های ساخت دشک بازدید کنیم و مقداری هم از میوه های خوشمزه ی روستا نوش جان کنیم.سپس سوار گاری موتوری یا دوچرخه میشویم و از کنار مزارع برنج و سبزیجات می گذریم و و می توانیم سبک زندگی محلی در این منطقه را از نزدیک لمس کنیم.پس از صرف ناهار سوار قایق شده و باز می گردیم و شب را در هتل سایگون اقامت می کنیم.
روز پنجم:
پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه حرکت میکنیم و عازم هوی آن می شویم و یک پیاده روی در شهر تاریخی هوی آن خواهیم داشت. از پل ژاپنی ها، تالار ساخت چینی ها، خانه تاجر ویتنامی دیدن می کنیم. بازار محلی واقع در هوی آن جای بسیار مناسبی برای شماست تا سوغاتی خریداری کنید. در ادامه تاریخچه ای از ساخت فانوس برای شما توضیح داده می شود سپس میتوانید فانوس خود را درست کنید. بعد از ظهر وقت آزاد و اقامت در هتل هوی آن خواهد بود.
روز ششم:
پس از صرف صبحانه به سمت فرودگاه حرکت می کنیم می کنیم تا به شهر هانوی پایتخت ویتنام برویم. پس از چک این در هتل برای بازدید از مجموعه ی هوی چی مینح می رویم. بعد از ظهر از معبد "ون میو-کواک تو گیام " و دریاچه ی "هوآن کیم" دیدن می کنیم و برای اقامت به هتل در هانوی می رویم.
روز هفتم:
پس از صرف صبحانه و جمع کردن وسایل عازم هالونگ بی میشویم. بی شک این بخش سفر شما را حیرت زده خواهد کرد."هالونگ بی" اثر ثبت شده ی یونسکو شامل جزیره های سخره ای در خلیج تونکین می باشد.پس از گرفتن اتاق در کشتی کروز برای صرف یک نهار هیجان انگیز شامل غذاهایی دریای می رویم و پس از صرف نهار برای دیدن غاری در منطقه می رویم. شب نیز با یکی از غذاهای لذیذ ویتنامی پذیرایی خواهید شد.
روز هشتم:
صبح زود بری روی کشتی تای چی تمرین می کنیم و به تماشای طلوع زیبای خورشید می نشینیم.سپس به هانوی باز می گردیم و به سمت فرودگاه به مقصد " لوآنگ پروبانگ" پایتخت لائوس می رویم. سپس برای استراحت به هتل می رویم.
روز نهم:
پس از صرف صبحانه برای کروز بر روی رودخانه ی "مکنگ" می رویم، از غار "پاک او" دیدن می کنیم. در بین راه در یک روستای کوچک به نام " بانگ چانگهای" بازدید می کنیم و به "لوآنگ پروبانگ" باز می گردیم. بعد از ظهر به دیدن آبشار "خوآنگسی" می رویم. سپس برای مشاهده ی غروب خورشید به "وات سیفوتابات" می رویم.
روز دهم:
ابتدای صبح وقت آزاد داریم و سپس برای بازدید از موزه ی ملی در قصر سلطنتی پیشین میرویم. همچنین از گنبد وات ویزون، معبد وات آهام دیدن می کنیم . سپس به بالای فاوزی می رویم تا هم از معبد روحانی دیدن کنیم همچنین به تماشای غروب زیبا و منظره ی روز مکنگ می نشینیم. در بازار های لوآنگ پروبانگ می توانید صتایع دستی زیبای مردم لائوس را خریداری کنید.
روز یازدهم:
وقت آزاد . در ساعت 21 شهر "لوآنگ پروبانگ" را با کوله باری از خاطره به مقصد تهران ترک می کنیم. 2 ترانزیت کوتاه در بنکک و دوهه خواهیم داشت
روز دوازدهم:
در ساعت 10:55 صبح در فرودگاه امام خمینی به زمین خواهیم نشست .

غذا و پذایرایی: 
روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1         - -
2 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
3 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران   گردشگر
4 رستوران ژیوار رستوران ژیوار رستوران گردشگر
5 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
6 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
7 رستوران ژیوار کروز ژیوار کروز ژیوار
8 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
9 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
10 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
11 رستوران ژیوار رستوران گردشگر رستوران گردشگر
12 رستوران ژیوار   -    
نوع اقامت: 
روز محل توضیح
1 وسیلۀ نقلیه اتوبوس 44 صندلی
2 کمپ چادر بختیاری
وسیله نقلیه: 
روز وسیله توضیح
1-2 هواپیما Qatarairways
3-6 وسیله ی نقلیه ی در اختیار با توجه به تعداد گردشگران
7 کروز کشتی تفریحی
8-10 وسیله ی نقلیه ی در اختیار با توجه به تعداد گردشگران
11-12 هواپیما Qatarairways
بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
مناسب
کلاه آفتابی
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز دارد
کوله مناسب: 
چند روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم نیست
داروهای انفرادی: 
لازم است
تور ویژه

سوالی دارید؟ بپرسید!