تورشب یلدا ،گیلان گردی دراقامتگاه گیله بوم

تور شب یلدا در اقامتگاه بوم گردی گیله بوم ،ترکیبی است از تمام عناصر جالب توجه گیلان؛معماری و اقلیم ،فرهنگ روستایی،چادرشب بافی و نمد مالی،اجرای مراسم شب یلدا ،موسیقی و غذاهای متنوع و خوشمزه ی گیلانی

یک سفر یک کتاب

مهسا ملک مرزبان، درس آموخته‌ی مترجمی زبان انگلیسی است. به قلم وی آثار متعددی از ادبیات انگلیسی به فارسی ترجمه و منتشر شده است. او علاوه بر ترجمه به کار مجری‌گری هم مشغول است. از دیگر سوابق فعالیت‌های وی می‌توان به روزنامه‌نگاری اشاره کرد.

اورامانات شاهو بخشی از جاذبه‌های طبیعت گردی کردستان است که در سمت دامنه‌های قله شاهو قرار دارد و چشم انداز این قله زیبا از این منطقه پیداست. شاهو که به زبان کردی به معنی جایگاه شاه است با ارتفاع 3390 متر، دومین قله بلند استان کرمانشاه است.

دولاب کردستان

روستای دولاب دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و در حدود ۱۶۰ چشمه دائمی دارد که گواه نامش دولاب یعنی «دول ئاو» است. کردستان و دولاب چهارفصل هستند.

بن بست های باریک اودلاجان را نباید دست کم گرفت، در کوچه ی حکیم بن بست بسیارباریک چهارم کنیسه ای به نام کنیسه ی عزرا یعقوب را دیدیم و قصه کردیم از کلیمی ها ساکنان سابق محل. خیابان مصطفی خمینی اودلاجان را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم میکند.

تور یک روزه

راهنمای انتخاب سفر و تور یک روزه اطراف تهران در چند پلان. با پیشنهاداتی از رودخانه ؛ جنگل و شاید هم کویر.
اگر می خواهید یک روز متفاوت را تجربه کنید این پلان ها را از دست ندهید :)راهنمای انتخاب سفر و تور یک روزه اطراف تهران در چند پلان. با پیشنهاداتی از رودخانه ؛ جنگل و شاید هم کویر.

مارکوپولو در حدود 700 سال پیش که وارد ایران شد شاید فکرش را هم نمی کرد که روزی تور نوروزی با عنوان " جاده مارکوپولو " توسط متصدیان گردشگری راه اندازی شود به طوری که یکی از جذاب ترین و پرمخاطب ترین تورهای نوروزی در میان سفر دوستان شود!

اگر قصد سفر به قشم را دارید یا با یکی از تورهای قشم راهی این جزیره هستید به جای خرید صدف و ستاره و سایر بی گناهان دریایی!

ژیوار در راستای سفرهای هدفمند خود، تور کویر مصر را با برنامه رصد آسمان ادغام کرده تا پاسخگوی نیازهای گوناگونی از اقشار طبیت گردان باشد

ممکن است بارها و بارها هنگامی که از تهران به سمت قم در حرکت هستید در سمت چپ جاده در میان دشتی باز، دریاچه ای آکنده از نمک را دیده باشید و با بی توجهی از کنار آن به سادگی گذشته اید.