اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه

آثار پرافتخار فیلم کوتاه در اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه گروه هنر و تجربه به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش روابط عمومی انجن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «حیوان» به کارگردانی بهرام و بهمن ارک، «وقت ناهار» به کارگردانی علیرضا قاسمی، «شب تولد» به کارگردانی امید شمس، «هنوز نه» به کارگردانی آرین وزیردفتری و «روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری پنج فیلم کوتاهی هستند که در اکران نوروزی فیلم‌های کوتاه گروه هنر و تجربه اکران می‌شوند.
برپایه این گزارش، از هفته دوم فروردین ۹۷ این فیلم‎ها در قالب یک سانس ۹۰ دقیقه‎ای در سینماهای گروه هنر و تجربه در سراسر ایران اکران می‎شوند و بر اساس ساختار نمایش گروه هنر و تجربه در صورت استقبال مخاطبان از این فیلم‌ها دفعات و تعداد سالن‌های نمایش آن افزایش خواهد یافت.

گفتنی‌است، در انتخاب این فیلم‎ها تلاش شده تا ۵ فیلم از موفق‌ترین فیلم‎های کوتاه در دو سال اخیر از نظر کسب موفقیت‎های داخلی و خارجی در کنار هم قرار گیرند، تا برآیندی قابل‎‏قبول از جامعه پویا و جدی فیلم کوتاه ایران به مخاطبان ارائه شود.
خرید بلیط از سینما تیکت

スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー