×

پیغام خطا

Notice: Undefined variable: justified در include() (خط 10 در /home/zhiwaar/public_html/sites/all/themes/zhiwaar/views/views-bootstrap-tab-plugin-style--slideshow-dc.tpl.php).

هفت دلیل برای آنکه تور یک روزه را انتخاب کنید!

ما همیشه فکر می کنیم با توجه به محدودیت های مالی و زمانیمان نمی توانیم سفر کنیم. اما واقعیت این است که یک تور یک روزه نه کسی را ورشکسته می کند و نه آنقدرها زمان می گیرد. حتی شب را می توانید در رختخواب خودتان بخوابید! شاید به دلایل محکم تری برای تصمیم گیری اختیاج دارید. پس ادامه ی این مطلب را بخوانید ....

1. از پس هزینه ها بر می آیید!

اگر تور یک روزه داخل ایران را خریداری می کنید می توانید با قیمت 75 تا 100 هزار تومان یک تور با کلیه ی امکانات دریافت کنید. اگر در سایر کشورها سفر می کنید و قصد خرید یک تور یک روزه را دارید و تورهای آنچنانی و لوکس در ذهنتان نیست می توانید با 50 تا 100 دلار یک تور یک روزه خوب پیدا کنید. با قیمت پایین تر از 50 دلار نیز در برخی از کشورها می توانید تورهای یک روزه دریافت کنید. 

2. چمدان بستنی در کار نیست!

من با اینکه عاشق سفر کردن هستم اما از چمدون بستن (یا کوله بستن فرقی نمی کند) برای سفر متنفرم. البته عمه ی من عاشق این کار است. دو متر هم که از خانه دور می شویم یک چمدان 20 کیلیویی دستش می گیرید و یک بغل آذوقه همراهش می آورد. اما برای من تور یک روزه یعنی رهایی! خداحافظ چمدان!

ادامه دارد...

با تور یک روزه ژیوار بیشتر آشنا شوید