×

پیغام خطا

Notice: Undefined variable: justified در include() (خط 10 در /home/zhiwaar/public_html/sites/all/themes/zhiwaar/views/views-bootstrap-tab-plugin-style--slideshow-dc.tpl.php).

اگر خیلی اهل کادو دادن خرس و قلب‌های قرمز در ۱۴ فوریه نیستید و فکر می‌کنید این‌کارها برای جوان‌های احساساتی و بی‌دغدغه است، نگران نباشید. دنیای امروز برای بیان عشق شما هم راهکار دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم به جنبش V-day (که از ابتدای کلمه‌ی Violence به معنای خشونت گرفته‌شده) بپیوندید. این جنبش یک حرکت جهانی علیه خشونت است که از حدود ۱۸ سال پیش  در دنیا شروع شد. این جنبش بخشی از فعالیت خود را در ماه فوریه انجام می‌دهد و به مناسبت روز عشق به عشاق پیشنهاد می‌دهد مصادیق خشنونت را بشناسند و آ‌نها را به کار نبرند: خشونت کلامی، خشونت فیزیکی، خشونت جنسی و ... . شاید این بهترین هدیه برای آن کسی است که دوستش دارید. 

امسال برای اولین بار کشور ما هم در این جنبش سهیم است. پیشنهاد ما این است که به خانه موزه استاد انتظامی بروید و کار «یک خاطره، یک مونولوگ ...» را که تا ۲ اسفند اجرا می‌رود ببینید. هدف این تئاتر این است که خشونت را در همه‌ی سطوح فاش کند. در کنار این تئاتر می‌توانید نمونه‌هایی از مجموعه پرتره‌های «تا زمانی که خشونت متوقف شود» اثر رضا جاویدی را ببینید.

آدرس: خیابان اندرزگو - رو به روی بلوار کاوه - خیابان احمدی - خانه موزه استاد عزت الله انتظامی