×

پیغام خطا

Notice: Undefined variable: justified در include() (خط 10 در /home/zhiwaar/public_html/sites/all/themes/zhiwaar/views/views-bootstrap-tab-plugin-style--slideshow-dc.tpl.php).

نوبتی هم که باشد نوبت جشنواره‌ی موسیقی فجر است. اجراها از ۲۱ بهمن شروع می‌شوند ولی خیلی از بلیط‌ها تا این لحظه خریداری شده‌اند و چیزی برای دیگران باقی نمانده‌است. 

پیشنهاد این هفته‌ی ما این است که به کنسرت‌های پرآوازه‌ی جشنواره‌ی موسیقی فجر نروید! (هرچند که بلیطی هم باقی نمانده!)

چه حسنی است در رفتن به کنسرت گروه چارتار که همین چند صباح پیش نیز در برج‌میلاد کنسرت داشتند؟ یا کنسرت احسان خواجه‌امیری که در سال چندباری تکرار می‌شود؟ مگر در همین جشنواره‌ی موسیقی فجر نبود که «حاج قربان» شهر‌‌ه‌ی خاص و عام شد؟ دوتارش را با خودش برد فرانسه و غوغایی به پا کرد؟

پیشنهاد ما این است که امسال سراغی از موسیقی‌های بومی بگیرید. اگر اهل ترانه و موسیقی محلی (با تم کمی مدرن‌) هستید بروید اجرای پری زنگنه را ببنید. البته فقط خانوم‌ها بروند چون اجرا ویژه‌ی بانوان است. اگر می‌خواهید موسیقی کمی جدی‌تری گوش کنید اجرای گروه بدخشان از تاجیکستان را انتخاب کنید. آوای بدخشان، آوای کوهستان است. آدم را تکان می‌دهد. اگر می‌خواهید برای خانه و خانواده یک شب خوب رقم بزنید اجرای گروه مازرون احتمالا انتخاب خوبی است.  موسیقی مازندران برای همه‌ی ما یادآور روز‌های خوب است. یادآور «خاطرات شمال» !