×

پیغام خطا

Notice: Undefined variable: justified در include() (خط 10 در /home/zhiwaar/public_html/sites/all/themes/zhiwaar/views/views-bootstrap-tab-plugin-style--slideshow-dc.tpl.php).
مکان: 
تهران
نوع سفر: 
تور تهرانگردی
تور هدفمند
فرهنگی
تاریخ حرکت: 
پنج شنبه 12دیماه ساعت 10 صبح
تاریخ برگشت: 
پنج شنبه 12دیماه ساعت 15 عصر
درجه بندی سفر: 
آسان
ظرفیت: 
تکمیل
ریال,750,000
10000 تومان
-+

تجریش گردی |از بازار تجریش تا موزه موسیقی |

 

زمانی که تجریش ییلاقی در شمال تهران محسوب میشد و اهالی تهران برای تعطیلات و زیارت راهی آنجا می شدند؛ شاید کمتر کسی روزی تصور آن را داشت که باغ های متعدد و ییلاق خوش آب و هوای تجریش به جولانگاه برج های سر به فلک کشیده اعیان نشین تبدیل شود. نام این محله اما با نام دیگری هم گره خورده است، نام بلندترین خیابان خاورمیانه و خیابان چنارهای تهران. ولیعصر که در آخر به تجریش می‌رسد پر از قصه و حکابت های تاریخی است، قصه‌هایی که با خانه‌های قجری این خیابان درهم تنیده اند. حال فرصتی مهیا شده تا بتوانیم تاریخ این منطقه را ورق زده تا با حال و هوای آن روزهایش آشنا شویم.

برنامه گشت

آغاز برنامه تور تجریش گردی ساعت 10 صبح خواهد بود. در این گشت ابتدا سری به امامزاده صالح و بازار تجریش می زنیم و سپس به خانه‌هایی می رویم که حالا موزه شده اند: باغ موزه هنرهای ایرانی (خانه سپهبد احمد امیراحمدی)، موزه و خانه دکتر حسابی. موزه سینمای ایران (عمارت باغ فردوس) ، موزه موسیقی و بازدید از کارگاه ساخت سازهای ایرانی و ...

در این گشت و گذار و پیاده روی تاریخ ولیعصرو اتفاقات سیاسی تاریخی این منطقه تهران را مرور می‌کنیم و تا ساعت 15 برنامه مان را خاتمه خواهیم داد.

 

خدمات : صبحانه در آش و حلیم سیدمهدی تجریش ، راهنمای تخصصی، پرداخت تمامی ورودیه های موزه های بازدید شده 

غذا و پذایرایی: 

 

 صبحانه در آش و حلیم سیدمهدی تجریش 

نوع اقامت: 

 

 

وسیله نقلیه: 

 تور بصورت پیاده گردی است.

 

بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
مناسب
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز ندارد
کوله مناسب: 
یک روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم نیست
داروهای انفرادی: 
لازم است
تور ویژه

سوالی دارید؟ بپرسید!