مکان: 
چابهار
نوع سفر: 
طبیعت گردی
تاریخ حرکت: 
هر هفته
تاریخ برگشت: 
-
درجه بندی سفر: 
متوسط
ظرفیت: 
موجود
 ریال11,500,000, 
از 1150000 تومان
-+

برای اطلاع از شرایط دقیق تور چابهار ژیوار با شماره 88444192-021 در تماس باشید

تور چابهار هوایی و زمینی |همه روزه + قیمت|

 

چابهار از آن مناطقی است که صفت اعجاب انگیر برازنده اش است! چرا که گرمترین نقطه کشور در زمستان و خنک ترین بندر جنوبی در ایران است. به طور کلی چابهار دارای کمترین تغییرات در فصل های چهارگانه است. دمای هوا در بهار به ویژه در فروردین در بهترین حالت خود قرار دارد. بنابراین برای کسانی که مشتاق شرکت در تور چابهار هستند، فروردین زمان مناسبی برای شرکت در این منطقه باشد. مخصوصا اینکه چابهار مخفف چهار بهار است یعنی منطقه ای که آب و هوایی همیشه بهاری دارد.

علت این پدیده آب و هوایی به دلیل همجواری با دریا و قرار گرفتن در جریان بادهای موسمی است که باعث آن شده چابهار دارای آب و هوای گرمسیری معتدل با رطوبتی نسبی شود. پس برای کسانی تمایل دارند به مناطقی گرمسیری اما نه با دمای هوایی بالا سفر کنند تور چابهار بهترین پیشنهاد است.

این توضیحات تنها بخشی اندک از وضعیت آب و هوای منطقه بود ولی آنچه این بندر را اعجاب انگیزتر می کند جاذبه های گردشگری و به خصوص طبیعت گردی چابهار است.

جاذبه های متعددی برای علاقه مندان تورهای طبیعت گردی همچون نگینی در قلب این منطقه می درخشد. از خلیج گواتر تا رودخانه باهوکلات. هر کدام دنیایی از ناگفتنی ها در دل خود جای داده اند.

یکی از این نگین های درخشان ، " کوه های مینیاتوری " در جنوب منطقه چابهار است که گویی یک اثر هنری است تا طبیعی! چرا که مناظري از کوه هاي کره ماه را براي انسان تداعي مي کند و جنس رسوبي آنها و هم چنين فرسايش خاص کوه ها موجب ايجاد شيارها و تراش هاي زيبايي شده است که گويي نقاشي ماهر آنها را به تصوير کشيده است. اين کوه ها چاک چاک هستند و اشکالي نامانوس و فاقد پوشش گياهي دارند و از ديدني هاي حيرت انگيز چابهار به شمار می آیند که به موازات ساحل از منطقه كچو تا نزديكي خليج گواتر كشيده شده و از پديده هاي مورفولوژي اين ناحيه محسوب مي شود. 

قیمت هتل برای تور چابهار

 

برنامه پروازهای تور چابهار

 

 

*خدمات شامل:
بلیت رفت و برگشت پرواز مستقیم
ترانسفر فرودگاهی
اقامت در هتل با صبحانه
یک گشت نیمروز شهری (روستای تاریخی تیس – غارهای سه گانه – مسجد تیس – بقعه سید غلامرسول – اسکله و ساحل تیس – قلعه پرتغالیها – برکه تمساح – جنگل حرا – سواحل صخره ای)
گشتهای آپشنال دارای هزینه جدا هستند.
پذیرایی میان روز
لیدر محلی
برای گروه های بالای 10 نفر تخفیف در نظر گرفته می شود.

نرخ پکیج برای تا ظرفیت 3 نفر است، بیش از سه نفر شامل هزینه اضافه ترانسفر و گشت خواهد شد
**قیمت ها به تومان می باشد.

 

غذا و پذایرایی: 

 

 

نوع اقامت: 

 

 

وسیله نقلیه: 

 

 

بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
لباس گرم
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز ندارد
کوله مناسب: 
چند روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم است
داروهای انفرادی: 
لازم است

سوالی دارید؟ بپرسید!