مکان: 
ازبکستان
نوع سفر: 
تور خارجی
تاریخ حرکت: 
-
تاریخ برگشت: 
-
درجه بندی سفر: 
متوسط
ظرفیت: 
موجود
ریال0,
1120دلار+هزینه بلیط هواپیما.
-+

تور ازبکستان و قزاقستان خرداد 98 اطلاعات بیشتر

تور ازبکستان خرداد 98

 

برنامه سفر تور ازبکستان و قزاقستان
روز اول:|آلماتی|

شروع تور ازبکستان و قزاقستان؛ پرواز با هواپیمایی ایرآستانه از تهران در ساعت13:55 و رسیدن به آلماتی در قزاقستان ساعت 18:50، ترانسفر به هتل، گشت شبانه در آلماتی و شام.

روز دوم:|تاشکند، سمرقند|

صبحانه در هتل، ترانسفر به فرودگاه آلماتی، پرواز از فرودگاه آلماتی در ساعت 12:15 و رسیدن به فرودگاه تاشکند در ساعت 12:50. طی کردن مراحل فرودگاهی و چک گذرنامه. ملاقات تیم راهنمای محلی بیرون از فرودگاه، صرف نهار در رستوران.شروع گشت شهری در تاشکند شامل مجموعه حضرت امام (مدرسه باراک خان)، مقبره کفال شاشی و ...)، بازدید پیرامونی بازار چارسو و مسجد جامع، میدان امیرتیمور و ...، رکت به سمت ایستگاه راه آهن برای سفر به سمرقند، اقامت در سمرقند.

روز سوم: |سمرقند|

صرف صبحانه در هتل،  گشت در شهر سمرقند. بازدید موزه اولگبیک، مقبره سنت دانیل، کارگاه راه ابریشم و ... (صرف نهار در رستوران در سمرقند)صرف شام، بازگشت به هتل، و اقامت در سمرقند.

روز چهارم: |بخارا|

صرف صبحانه در هتل. حرکت به سمت بخارا از طریق زمینی با خودرو. (280 کیلومتر، 4 ساعت) ورود به بخارا و حرکت به سمت هتل. شروع گشت شهری بخارا. گشت در مرکز فرهنگ تاجیک.( ساکنین این قسمت از بخارا به تاجیکی و فارسی صحبت می‌کنند). گشت شهری شامل: بازدید مجموعه لیابی خاز متشکل از مدرسه و خانقاه نادر دیوان بیگی، مدرسه کوکلداش، کاروانسرای ناگای و ... بازدید از مدرسه عبدل عزیز خان و مدرسه اولگبیک. بازدید از بازار راه ابریشم، مناره های کالان، مسجد کالان و .... صرف شام در رستوران و اقامت در بخارا.

روز پنجم: |بخارا| 

صرف صبحانه در هتل. ادامه گشت در بخارا با بازدید از میراث معماری بخارا که به عنوان مرکز باستانی تعلیمات و میراث اسلامی شناخته میشود. بازدید مرکز ارگ، مسجد بالاخاص، مقبره اسماعیل سامانی، مقبره چشمه ایوب. مقبره های "شهر مردگان" چاربکر (میراث جهانی یونسکو)، مدرسه چارمنار و مجموعه بهاالدین نخشبند و ... صرف شام در رستوران و بازگشت به هتل، و اقامت در بخارا.

روز ششم: |تاشکند|

صرف صبحانه در هتل، ادامه گشت شهری در بخارا و بازدید از قصر تابستانی فرمانروایان بخارا و ... خروج از هتل در ساعت 12. صرف نهار در رستوران. حرکت به سمت ایستگاه راه آهن برای بازگشت به تاشکند. ترنسفر به هتل. وقت آزاد برای گشت شهری و خرید سوغاتی. صرف شام و اقامت در تاشکند.

روز هفتم: |آلماتی|

صرف صبحانه، وقت آزاد برای گشت شهری و خرید. صرف نهار. حرکت به سمت فرودگاه تاشکند. پرواز از فرودگاه تاشکند در ساعت 14:20 و ورود به فرودگاه آلماتی در ساعت 16:50. ترنسفر به هتل و استراحت. گشت شهری و خرید در آلماتی. صرف شام و اقامت در آلماتی.

روز هشتم: |آلماتی، تهران|

صرف صبحانه در هتل.ترنسفر از هتل به فرودگاه آلماتی. حرکت از آلماتی در ساعت 10:30 صبح و ورود به فرودگاه بین المللی امام خمینی در ساعت 12:55 ظهر. پایان تور ازبکستان و قزاقستان.

 

خدمات  تور ازبکستان و قزاقستان شامل:
پرواز تهران به آلماتی و تاشکند و برعکس – راهنمای انگلیسی و فارسی زبان – وعده های صبحانه و دو شام – ورودیه ها – بلیط قطار از تاشکند به سمرقند - بلیط قطار از بخارا به تاشکند – وسیله نقلیه در اختیار - ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری - ویزای ازبکستان و قزاقستان - اقامت در هتل 4 ستاره

 

این تور در هر تاریخی و به صورت انفرادی قابل اجرا خواهد بود. برای اطلاع از شرایط دقیق تور ازبکستان و قزاقستان ژیوار در سال 97 با ما در تماس باشید.

 

تور ازبکستان

غذا و پذایرایی: 
روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1  - - رستوران  گردشگر هتل گردشگر
2 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل گردشگر
3 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل  گردشگر
4 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل گردشگر
5 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل گردشگر
6 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل گردشگر
7 هتل ژیوار رستوران گردشگر هتل گردشگر
8 هتل ژیوار هواپیما   - -
نوع اقامت: 
روز محل توضیح
1 هتل 4 ستاره آلماتی
2  هتل 3 ستاره سمرقند
3  هتل 3 ستاره سمرقند
4  هتل 3 ستاره بخارا
5  هتل 3 ستاره بخارا
6  هتل 3 ستاره تاشکند
7 هتل 4 ستاره آلماتی
8 هواپیما در راه
وسیله نقلیه: 
روز وسیله توضیح
1 هواپیما تهران - آلماتی
2 هواپیما آلماتی - تاشکند
3 قطار تاشکند - سمرقند
4-6 وسیله نقلیه در اختیار با توجه به تعداد گردشگر
7 قطار بخارا - تاشکند
8 هواپیما تاشکند - آلماتی
9 هواپیما آلماتی - تهران
بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
مناسب
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز ندارد
کوله مناسب: 
چند روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم نیست
داروهای انفرادی: 
لازم است
تور ویژه

سوالی دارید؟ بپرسید!