مکان: 
استان گیلان
نوع سفر: 
طبیعت گردی
تاریخ حرکت: 
1396/09/30
تاریخ برگشت: 
1396/10/01
درجه بندی سفر: 
متوسط
ظرفیت: 
موجود
ریال3,000,000,
270 هزار تومان
-+
رامسر

تور گیلان گردی در اقامتگاه گیله بوم |طبیعت و فرهنگ گیلان|

گیلان دوست داشتنی همیشه و در هر فصلی برای گردشگران طبیعت و فرهنگ جذاب است. تور گیلان گردی در اقامتگاه بومگردی گیله بوم، ترکیبی است از تمام عناصر جالب توجه گیلان؛ معماری و اقلیم، فرهنگ روستایی، هنرها و صنایع دستی مانند چادر شب بافی و نمد مالی و شاید از همه جذاب تر: تنوع خوراکی گیلان. در این سفر دو روزه به دور از هیاهوی شهر در پیوند مستقیم با طبیعت و فرهنگ بومی اقلیم خزر خواهیم بود، در جنگل های گیلان پیاده روی خواهیم کرد و به شکل مستقیم رسم زندگی سنتی و بومی را تجربه خواهیم کرد. 


برنامه سفر تور گیلان گردی

روز نخست:ساعت پنج صبح تور گیلان گردی را شروع خواهیم کرد. بین راه قبل از قزوین برای صرف صبحانه توقف کوتاهی خواهیم داشت .از موزه میراث روستایی گیلان در سراوان بازدید می کنیم که در آن نمونه های شاخص معماری گیلانی در مقیاس یک به یک ساخته شده است. سپس به سمت اقامتگاه بوم گردی گیله بوم حرکت می کنیم. پس از صرف ناهار محلی و استراحتی کوتاه از دو پیشه قدیمی گیلان ، هنر نمدمالی و هنر چادر شب بافی دیدن می کنیم و شام محلی خوشمزه ای را در گیله بوم صرف خواهیم کرد و مراسم ویژه شب یلدا شامل حافظ خوانی، شاهنامه خوانی و موسیقی زنده را خواهیم دید.
روز دوم: صبح روز دوم تور شمال به جنگل پیمایی در منطقه زیبای چاله سرا خواهیم رفت. سپس به سمت رامسر حرکت میکنیم. در یکی از رستوران های قدیمی رامسر نهار می خوریم کاخ – موزه رامسر را خواهیم دید و از جاده چالوس به تهران باز خواهیم گشت.

غذا و پذایرایی: 
روز صبحانه ناهار شام
مکان توسط مکان توسط مکان توسط
1  رستوران ژیوار   گیله بوم
 ژیوار گیله بوم ژیوار
2 گیله بوم ژیوار رستوران گردشگر - -
نوع اقامت: 
روز محل توضیح
1 گیله بوم اکولوژ
وسیله نقلیه: 
روز وسیله توضیح
1 وسیله نقلیه در اختیار با توجه به تعداد گردشگران
بیمه مسئولیت مدنی
لباس: 
مناسب
کفش: 
مناسب
کیسه های خواب: 
نیاز ندارد
چراغ پیشانی: 
نیاز ندارد
کوله مناسب: 
چند روزه
کرم ضد آفتاب: 
لازم است
عینک آفتابی: 
لازم است
زیرانداز انفرادی: 
لازم نیست
داروهای انفرادی: 
لازم است
تور ویژه

سوالی دارید؟ بپرسید!