تور طبیعت گردی

تور ها

تورهای طبیعت گردی ژیوار

تور اسالم به خلخال

تور ترکمن صحرا و قبرستان خالد نبی

تور ماسال و ییلاق اولسبلانگاه

مطالب

چه شد که طبیعت گرد شدم؟

تصویر هایی که از سفر های کودکی ام در خاطرم مانده، پر است از کوه ها، جنگل ها و مزارع گندم های آماده برای درو. بزرگ تر که شدم، دیدم آدم ها، نگاه های متفاوتی به هر سفر دارند. اما برای من سفر، همیشه رفتن به کوه ها، کمپ زدن در دشت ها یا شب ماندن در خانه های محلی بود. البته آن موقع نمی دانستم اسم این سفر ها طبیعت گردی ست.

 

تور اسالم به خلخال، تور طبیعت گردی

تور اسالم به خلخال ژیوار را در تعطیلات پیش رو تجربه کنید. این سفر یک تور طبیعت گردی بکر و ویژه است برای دوست داران طبیت و پیاده روی. 

بعضی‌ها می‌گویند زیباترین جاده ایران، جاده‌هایی که همیشه با ابر و مه آمیخته است و در هر پیچ بوی کباب و چوب به مشام می‌رسد، جاده‌هایی کوهستانی و جنگل که گرچه ۶۰ کیلومتر بیشتر نیست اما زیبایی‌ها و چشم‌اندازهایش تا ابد در ذهن باقی می‌ماند. ما از این جاده عبور می‌کنیم و به خلخال می‌رسیم و بعد به اندبیل

 

 

طبیعت جنگل تالش

 

اصلی ترین ویژگی طبیعت تالش،جنگل است. جنگلهای تالش که در نقاطی تا کنار دریا کشیده شده اند و از طرف دیگر به مرات ییلاقی تالش متصل اند، جزو بکرترین جنگل های کشور هستند که همین امر در توسه مناب تفرجی درون جنگل مانند حیات وحش، چشمه و رود و چشم انداز و ... تاثیر بسزایی دارد.

 

تور طبیعت گردی تور هورامان کردستان

 

روز نخست، صبحگاهان در شهر سنندج چشم می گشاییم. برای رسیدن به هورامان راه های مختلفی از استان های کرمانشاه و کردستان وجود دارد. اما برنامه ما از جاده سنندج به مریوان ادامه می یابد. مناظر کنار جاده آنقدر چشم نواز و روح نواز هستند که همسفران مبهوت این رویای بهشتی شده اند. صبحانه را در رستورانی سنتی که از قدیم شهرت خاصی دارد صرف می کنیم.