تور یک روزه

 تور یک روزه ؛ تورهای متنوع یک روزه با ژیوار

تور یک روزه روشی آسان برای پرمشغله ها! تور های یک روزه ی آخر هفته و تعطیلات فرصت مناسبیست برای از بین رفتن خستگی یک هفته ی پر مشغله. اگر تمام هفته را مشغول کار و درس و دانشگاه بوده اید، آخر هفته را به خودتان فرصت دهید تا به دل طبیعت بروید و از طبیعت آرامش بگیرید. مطمئن باشید چند ساعت گشت و گذار در طبیعت، خستگی روز های هفته ی شما را از بین می برد و آماده تان می کند برای یک هفته ی پر انرژی.

تور یک روزه، جنگل پلنگ دره

تصور آنکه آخر هفته را بتوان در فضایی کاملا متفاوت و در جنگلی بکر و زیبا به سر برد و از هوای تمیز و مناظر زیبای طبیعی لذت برد، آب تنی کرد، در اوج تابستان مهمان هوای خنک و نم نم باران‌های شمالی شویم وتمامی این تجربیات در یک سفر یک روزه قابل دسترسی باشد کمی مشکل است. تور پلنگ دره یک روزه طراحی شده و شاید مسیری که برای رسیدن به جنگل از تهران باید طی کرد به نظر زیاد باشد اما سفر به این منطقه و بازدید از آن برای هر گردشگر و طبیعت‌گردی خالی از لطف نیست.برای دریافت اطلاعات بیشتر را در صفحه ی جنگل پلنگ دره بخوانید.

تور یک روزه، تنگه لالون

بیش از 60% ایران را کوهستان تشکیل داده و به همین خاطر مقدار زیادی از مقاصد سفرهای طبیعت گردی مقاصدی کوهستانی یا در ارتفاعات بالاست. تنگه لالون یکی از همین مقاصد کوهستانی است که برای ساکنان تهران میتواند گزینه ی مناسبی برای سفرهای یک روزه در گرمای تابستان باشد. تنگه لالون به دلیل نزدیکی به تهران (حدود یک ساعت راه) و آب و هوای بسیار خنک و غنی بودن از لحاظ زیبایی های طبیعی زمینه ی مطلوبی برای طبیعت گردان دارد. کوتاه بودن مسیر این موقعیت را به طبیعت گردان میدهد که هم پیاده روی طولانی تری داشته باشند و کمال استفاده را از محیط بکنند و زمانی هم برای گردش و آب بازی در رودخانه داشته باشند.

تور یک روزه آبشار هریجان

هریجان روستای زیبا و سرسبزی است که در بخش کلاردشت و شهرستان چالوس قرار دارد.

تور طبیعت‌گردی، همسفری بر روی دوش (بخش۱)

کوله پشتی بعد از کفش مهمترین ابزار برای طبیعت گردی است حتمن زنان روستایی یا عشایر را دیده اید که برای حمل نان، رخت یا کوزه ی آب و هر بار سنگین آن را روی سرشان می گذارند. دلیلش منطقی است؛ وقت پیاده روی، دست ها باید آزاد باشند. این مهمترین اصل در پیاده روی و کوهپیمایی است. باید بار و وسایل را طوری حمل کرد که هم فشار متناسب بر بدن تقسیم شود و هم دست و پا گیر نباشد و دست ها هم آزاد باشند.

تور یک روزه، تور چند روزه، همسفری روی دوش (بخش۲)

فراموش نکنید که :
کوله را متناسب با سفر انتخاب کنید. کوله ی بزرگ مجبورتان می کند که آن را با وسایل غیر ضروری پر کنید و با کوله ی کوچک همیشه چند کیسه ی آویزان به کوله خواهید داشت که تعادلتان را در پیاده روی به هم خواهد زد.

تور یک روزه

تور یکروزه

 

پیشنهاد ژیوار :

 

 

تور های یک روزه ی ژیوار

هفت آبشار

تور یک روزه هفت آبشار، بازدید از هفت آبشار در مسیر طبیعت بکر منطقه ی لفور.

تور یک روزه غار چال نخجیر

یک روز سفر به غار اعجاب انگیز چال نخجیر. غاری زیبا و دیدنی در استان مرکزی

تور های یک روزه جنگل ارفع ده

این جنگل در جنگل های سوادکوه واقع شده. آب و هوای خنک و طبیعت بکر و زیبا در جنگل ارفع ده.