تور تعطیلات، تور نوروز ۹۴

 

تورهای نوروزی و تورهایی که در تعیلات مناسبتی و چند روزه برگزار میشوند معمولا تورهایی هستند که مناطقی را مقصد قرار میدهند که یا از لحاظ آب و هوا شرایط خاص تر و موقعیت جغرافیایی و فاصله از تهران نیاز به زمان بیشتری برای اختصاص به رفت و برگشت دارد و یا جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی و مردمی بیشتری برای بازدید دارد که در زمان کمتر قابل اجرا نیستند. تور های رایج در تعطیلات عید معمولا سفر به مناطق جنوبی ایران و جزایر آن منطقی است.

 

تور جنگل ابر، انتخاب اول تعطیلات

 

در تعطیلات تورها رونق زیادی دارند. تعطیلات تابستان امسال فرصتی بود برای سفر دوباره به جنگل ابر. تور جنگل ابر همیشه متفاوت است. سریع تر از بقیه تورهای تعطیلات پر می شود و تکلیفش معلوم می شود. تور جنگل ابر مسیر متفاوتی را طی می کند. از مسیر جاده آزاد شهر حرکت می کنیم و در 45 کیلومتری شمال شرق شاهرود می رسیم به جنگل ابر.

 

تور تعطیلات٬ تور عکاسی

 

تور تعطیلات ژیوار در تعطیلات مناسبتی و چند روزه با غالب‌های مختلف و ترجیحا فرهنگی و هنری برگزار می‌شود چندی از غالب‌های رایج ژیوار برای تعطیلات تورهای زبان٬ عکاسی و نمایشنامه خوانی و ... است در این متن تعدادی از نکات لازم و معمول برای عکاسی از طبیعت و حیات‌وحش را برای دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در تورهای عکاسی هستند متذکر می‌شود. تورهای عکاسی ژیوار دارای لول بندی حرفه‌ای یا متوسط یا آماتور نیست. هر علاقه‌مند و عکاس می‌تواند تجربه‌ای خوب در شرایطی مناسب٬ راحت و آزاد در چهارچوب مشخص و رایج داشته باشد.

 

تور تعطیلات ۹۴، جزیره هرمز

 

تعطیلات نوروز هم از لحاظ زمانی و هم از لحاظ آب و هوایی موقعیت مناسبی برای بازدید از مناطقی است که در فصول دیگر یا تعطیلات دیگر سال شرایطی این چنین مطلوب نداشته باشند. جنوب ایران یکی از مقاصدی است که در فصل بهار بهترین موقعیت آب و هوایی را داراست و همچنین به خاطر مسافت طولانی آن نسبت به مبدا سفر مسافران ژیوار احتیاج به برنامه های چند روزه و تعطیلات طولانی دارد. هرمز جزیره‌ای كوچك است از توابع شهرستان قشم، به همین دلیل بسیاری از مسافرین كه قصد سفر به قشم را دارند، از جزیره هرمز به عنوان یك سایت یك روزه بازدید می‌كنند كه البته كمبود اماكن اقامتی و پذیرایی نیز این موضوع را تشدید كرده است، اما در هر صورت جذابیت‌های این جزیره كوچك ۵/۵ كیلومتری آن قدر هست كه بسیاری از جهانگردان اقامت در اماكن روستایی یا مثلا تاسیسات اداره تربیت‌بدنی یا چادرهای موقت را برای سپری كردن زمان طولانی‌تر در جزیره هرمز ترجیح دهند.

 

تور تعطیلات، تور نوروز ۹۴/ جزیره قشم و هرمز

 

باید اعتراف کرد که ما ایران را درست ندیده‌ایم مخصوصا جنوب را. ما، یعنی ساکنان شمال ایران مخصوصا تهرانی‌ها، آخر هفته‌ها و تعطیلات ماشین‌هایمان را روشن می‌کنیم به جاده چالوس می‌زنیم و به شمال رسیده و نرسیده در اولین ویلا یا هتل اقامت می‌کنیم و اگر ازمان بپرسند تعطیلات خود را چگونه گذراندیم جواب ما همیشه این است: در شمال به استراحت و خورد و خوراک.

 

تعطیلات نوروز 94 پیشنهاد ژیوار

 

ژیوار برای تعطیلات نوروز 94 سفر به جزیره ی زیبا و دیدنی قشم و هنگام را پیشنهاد می کند.

 

تور تعطیلات٬ جنگل ارسباران٬ خلخال به اسالم

 

تعطیلات عید فطر امسال فرصت خوبیست برای سفر. تعطیلی از روز سه شنبه شروع میشود وچهارشنبه هم به مناسبت عید فطر تعطیل است٬ جمعه هم که سر جای خود. پنج شنبه هم که گرفتار بین‌التعطیلین می‌شود و بنابراین چهار روز فرصت سفر در مرداد ماه و فرار از گرمای تهران فراهم می‌شود. چشمتان را ببندید و تصور کنید که تعطیلات خود را در این چند روز چگونه می‌خواهید بگذرانید؟ تعطیلات رویایی برای شما کدام است؟ چشمتان را ببندید و ییلاقی خنک در ارتفاعات ماسال را تصور کنید. تعطیلات در ابرها را می‌پسندید؟ اینجا کمی که بالاتر می‌روید همه‌ی کلبه ها و خانه‌ها درون ابرها محو می‌شوند.

 

تور تعطیلات، اسالم به خلخال (اسالم)

 

اسالم در جنوب شهرستان تالش واقع شده کهاز سمت شمال به دهستان طولارود در بخش مرکزی تالش، از شرق به دریای خزر، از جنوب به بخش پره‌سر رضوانشهر و از سمت غرب به استان اردبیل محدود است. اسالم علاوه بر اسالم زیبای تالش در ایران همتای دیگری نیز در کشور برزیل دارد. منطقه اسالم برزیل در جنوب ریودوژانیرو و در جزیره ایلها گرانادا ، بیشتر به دلیل هتلی با این نام شناخته می شود و چون بسیاری از نویسندگان و عکاسان بزرگ در آن هتل اقامت داشته اند ، هتل اسالم در برزیل شهرتی بیش از نام منطقه برای خود دست و پا کرده است .

 

تورهای داخلی٬ تور های تعطیلات

 

تورهای داخلی شرکت گردشگری و طبیعت‌گردی ژیوار بسته به شرایط فصلی و مناسبتی طرحی و برنامه‌ریزی می‌شود. برنامه‌هایی در قالب چند روزه معمولا در تعطیلات و مناسبات برگزار می‌شود و معمولا تمرکز بیشتر بر روی طبیعت‌گردی و بازدید از مناطق بکر طبیعت ایران است.این برنامه ها موقعیت مناسبی برای گردش و گذراندن وقت در طبیعت زیبا و تجدید قوا می‌باشد و علاوه بر این تاثیر مثبتی بر صنعت توریسم در داخل کشور دارد٬ گردشگران علاوه بر ایجاد جریان اقتصادی مثل خرید صنایع دستی منطقه٬ تولیدات کشاورزی یا دامی٬ اجاره‌ی محل اقامت٬ اجاره‌ی وسیله‌ی نقلیه و... در مقاصد سفر٬ در مسیر سفر هم تاثیرات مثبت و موثری بر مناطقی که از آنها عبور میکنند میگذارند.

 

تورهای نوروز ۹۴

 

تورهای نوروز ۹۴ مجموعه‌ای از تورهای متنوع طبیعت‌گردی و فرهنگی به نقاط مختلف ایران است. در این تورها با توجه به تعطیلات مناسب چند روزه عید نوروز از دیدنی‌های متنوعی بازدید به عمل می‌آید٬ از آنجایی که کشور ایران از وسعت زیادی برخوردار است و برای دیدن استان‌های جنوبی و شرقی به تعداد روزهای بیشتری نسبت به استان‌های شمالی و غربی نیاز است (از مبدا تهران) تعطیلات نوروز فرصت بسیار مناسبی است تا علاقه‌مندان به سفر به نقاط دوردست همسفر تورهای گردشگری شوند. یکی دیگر از دلایلی که سفر در ایام نوروز را جذاب می‌سازد مناسب بودن نسبی آب و هوایی تمام نقاط ایران است. در فروردین ماه می‌توان تقریبا به تمامی استان‌های کشور سفر کرد گرچه بعضی از نقاط (مثل جنوب و کویر) در بهترین زمان سفر قرار دارند.

 

پیشنهاد ژیوار:

 

 

تور تعطیلات ژیوار

 

 

سفر عکاسانه به هند در تعطیلات