تور نوروز 94

 

اسفند که آغاز می شود همه سال را تمام شده می دانند و به خاطر 29 روزه بودنش هیچ کس جدی نمی گیردش! از همان ابتدا آدم ها به تکاپو می افتند برای کارهایی که باید در نوروز انجام بدهند که یکی از آن ها سفر است. برای بعضی ها مهمترین نکته سال نو تعطیلات طولانی آن است که باعث می شود برای گذراندن هرچه بهتر آن ها تلاش کنند. در سال های اخیر به دلیل افزایش هزینه ها و همچنین رونق گرفتن تورهای طبیعت گردی اشتیاق و علاقه مردم به تورهای تعطیلات بالا رفته است. در این سال ها مردم بیشتر به شرکت های گردشگری اعتماد می کنند و سعی می کنند به جای رفتار بر اساس الگوهای قدیمی سفر مثل سفر با چندین ماشین شخصی از خدمات گردشگری استفاده کنند. به همین دلیل است که تورهای نوروزی مهمترین و پرطرفدارترین تورهای سال هستند.

 

در تورهای ویژه نوروز 94 ما سعی کرده ایم که این ویژگی ها و خواسته های هموطنانمان را لحاظ کنیم. در تورهای نوروز 94 سعی ما بر این بوده است که به طیف متنوعی از علاقمندان به ایران گردی خدمات سفر ارائه کنیم. از سفر به مناطق شمالی گرفته تا جنوب ایران. تور شمال، تور کویر، تور جزیره قشم و هنگام، تور خط ساحلی خلیج فارس، تور ترکمن صحرا، تور کردستان و تور جنگل ابر از نمونه این تورها هستند.

اینکه چه سفری در نوروز 94 مناسب شماست احتیاج به همفکری و مشورت دارد. شما می توانید با ژیوار تماس بگیرید و با ما مشورت کنید. فاکتورهای بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که نادیده گرفتنش در رضایت نهایی از سفر تاثیر به سزایی دارد. سن و توانایی جسمیتان، پعلاقه تان به جاذبه های طبیعی و تاریخی، تعداد روزهایی که می خواهید در سفر باشید، بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته اید و ... می تواند در تصمیم گیری شما برای انتخاب مقصد سفر مناسب باشد.

 

 

 

 

 

در تورهای نوروز 94 می توان گفت که به دلیل تعطیلات مناسب می توان مناسب ترین گزینه را برای سفر انتخاب کرد چراکه به دلیل وسعت کشور ایران و تنوع اقلیم پیشنهاد های سفر بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد. کسانی که به مناطق گرم و آفتابی علاقه مندند تورهای جنوب  مثل تور جزیره قشم و هرمز یا تور چابهار یا تور خط ساحلی خلیج فارس بسیار مناسبشان است. کسانی که وقت کمتری دارند اما باز علاقمند به هوای آفتابی و مناسب هستند می توانند در نوروز 94 به کویر بروند. کسانی که دوست دارند پباده روی یا کوه پیمایی کنند می توانند از تورهای شمال استفاده کنند. علاقمندان به کسب لذت از غذاهای سالم و آرامش و دریافت سرویس لوکس می توانند خونه گلی را به عنوان مقصد انتخاب کنند و ده ها پیشنهاد دیگر.

ژیوار به زودی تورهای نوروز 94 خود را برای تصمیم گیری و بررسی بهتر همسفران عزیز بر روی سایت قرار می دهد. سعیمان بر این خواهد بود که از طریق سایت بهترین اطلاعات را به همسفران ارائه دهیم اما هر زمان که احساس کردید که سوالی دارید تردید نکنید تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید (02188890074). همکاران مهربان و باحوصله ژیوار به شما کمک خواهند کرد.

 

در تورهای نوروز 94 با ما همسفر شوید.